fbpx
parallax background

Kvalitní
čištění interiérů a exteriérů

Naše služby

"Vždy jsem dbal o to, aby moje auta byla krásně čistá a reprezentativní. Po čase jsem se ve volných chvílích takto staral o auta celé rodiny a mých známých. Dnes to přerostlo v práci na plné obrátky, kdy mám tým lidí, který mi pomáhá s realizací zakázek."
Ladislav Burian

Recenze našich zákazníků

 • Petr Novák
  Z našeho staveništního Dustera nám v MB Servis Clean opět udělali automobil. Maximální spokojenost!
  Petr Novák
 • Petra Hrbková
  Chcete vyčistit auto či něco jiného? Sedačku, koberce nebo autosedačku? Kdo jiný by byl lepší než MB servis! Doporučuji :)
  Petra Hrbková
 • Vašek Štěpán
  Perfektně a precizně odvedená práce! Pěkně si vyhráli s úklidem auta, výsledek stojí za to. Doporučuji
  Vašek Štěpán
 • Jakub Vidlák
  Precizní práce, výborná domluva termínu, proklientský přístup. Auto vypadalo skvěle, perfektně vyčištěná těžko dostupná místa. Pelhřimovským doporučuji!
  Jakub Vidlák
 • Richard Váňa
  Doporučuji MB Servis Clean. Auto bylo po zimě zralé tak na sázení brambor. Asi neměli lehkou práci, ale výsledek velmi mile překvapil. Auto je opět jako když vyjelo z výroby. Takže palec nahoru!
  Richard Váňa
 • Tomáš Veselý
  Příjemné jednání a kvalitní služby! Cena odpovídá kvalitě, takže rozhodně doporučuji.
  Tomáš Veselý
 • Eliška Kristová
  Bezproblémová domluva, ochota, vstřícnost a především precizní práce. Mnoho let nečištěný interiér auta neuvěřitelně prokoukl. Zažraná špína ze sedaček a z kůže je pryč. Navíc vše během odpoledne hotové. Díky! S čistým svědomím doporučuji.
  Eliška Kristová
 • Tereza Dvořáková
  Dnešní naprosto skvělá práce! Vyčištění sedací soupravy a matrace úžasné. Krásně prokoukly. Fleky a nečistoty jsou pryč a krásně voní.. Maximálně doporučuji. Krásný a milý přístup. Děkujeme
  Tereza Dvořáková
 • Míra Fořter
  Zdravím všechny, kteří stále přemýšlí nad využitím služeb od MB Servis Clean. Taky jsem byl jeden z vás, než jsem jednoho dne vzal telefon do ruky a panu Burianovi zavolal. Výsledek mě naprosto překvapil až si člověk drbe hlavu, že jsem to neudělal dřív. Na nic nečekejte a volejte, za MB Servis Clean dávám ruku do ohně. A pro ty co stále váhají, to řeknu jednou větou. Za málo peněz hodně muziky. Děkuji moc a těším se na další spolupráci.
  Míra Fořter

Objednejte si naše služby
ještě dnes


Objednat