fbpx

Čištění
obkladů a dlažeb

Pára je přirozená a důkladná

Snadné, biologicky čisté a šetrné k životnímu prostředí: Parní čištění je nejpřirozenější způsob čištění - a tím ideální alternativa k běžnému úklidu. Možnosti použití jsou rozmanité a vedle čištění Vám pára poskytne perfektní služby i při žehlení a při péči o textil. Tím Vám pára ušetří cenný čas, který můžete využít pro příjemnější činnosti. Je něco smysluplnějšího než využít sílu páry pro malé i velké úkoly ve Vaší domácnosti?

 

Čištění dlažby

Parní čištění dlažeb vyžaduje vhodné a odpovídající technologické zázemí prováděcí firmy, zkušenosti a poznatky z oblasti vývoje a změn stavebního trhu. Chcete-li, aby Vaše povrchy byly čisté, je nutné pravidelně Vaše dlažby povrchy udržovat, avšak po určité době, je třeba si vyžádat odbornější zásah firmy. Naše firma se snaží co nejlépe orientovat ve stanovení vhodných technologických postupů s jejich následným uvedením do smluvní realizace.

Objednat
 

Čištění obkladových spár

Pro cílené čištění spár se hodí tryska s bodovým paprskem. Parní čištění obkladových spár vyžaduje vhodné a odpovídající technologické zázemí prováděcí firmy, zkušenosti a poznatky z oblasti vývoje a změn stavebního trhu. Chcete-li, aby Vaše obklady byly čisté, je nutné pravidelně Vaše obklady povrchy udržovat, avšak po určité době, je třeba si vyžádat odbornější zásah firmy. Naše firma se snaží co nejlépe orientovat ve stanovení vhodných technologických postupů s jejich následným uvedením do smluvní realizace.

Objednat
 

Čištění oken a zrcadel

Tajemství parního čištění spočívá ve fyzice. Pára, jakožto nejsilnější čisticí prostředek, dokáže efektivně rozrušit strukturu špíny a mastnoty a v kombinaci s působením tlaku a vysoké teploty je čištění parním čističem jednodušší a efektivnější. K čištění navíc nepotřebujete chemické prostředky, proto jde o nesmírně ekologickou a ekonomickou variantu. Okna a zrcadla jsou ideálním místem pro použití parního čističe.

Objednat
 

Čištění koupelny a WC

Koupelna a WC jsou ideálním místem pro použití parního čističe. Ve většině případů v ní totiž nenajdeme žádný povrch, na který by nebylo možné horkou páru použít. Lze snadno odstranit dokonce odolné zbytky vodního kamene a mýdla. Pára je zde nenahraditelným pomocníkem.K čištění navíc nepotřebujete chemické prostředky, proto jde o nesmírně ekologickou a ekonomickou variantu.

Objednat

Zavolejte nám na tel.: 775 258 844
nebo nám napište.

Poptávka